Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


            13 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Do naszej szkoły przybyło wielu gości. Nauczyciele odebrali nagrody z rąk Pani Dyrektor oraz Starosty Parczewskiego. Jest do dla nas ogromne wyróżnienie i wszyscy jesteśmy dumni z naszej Kadry Profesorskiej.

            Następnie mogliśmy obejrzeć część artystyczną w wykonaniu klasy 2e, która przeniosła nas w klimat jesiennej kawiarni. Uczniowie klasy 2e przepięknie zaśpiewali piosenki przy akompaniamencie uzdolnionej młodzieży naszej szkoły.

            Jeszcze raz składamy wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia w tym szczególnym dniu!

 

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.