13 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Do naszej szkoły przybyło wielu gości. Nauczyciele odebrali nagrody z rąk Pani Dyrektor oraz Starosty Parczewskiego. Jest do dla nas ogromne wyróżnienie i wszyscy jesteśmy dumni z naszej Kadry Profesorskiej.

Następnie mogliśmy obejrzeć część artystyczną w wykonaniu klasy 2e, która przeniosła nas w klimat jesiennej kawiarni. Uczniowie klasy 2e przepięknie zaśpiewali piosenki przy akompaniamencie uzdolnionej młodzieży naszej szkoły.

Jeszcze raz składamy wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia w tym szczególnym dniu!