Najbardziej stresujący dzień w szkole pierwszaki mają już za sobą. 7 października Samorząd Uczniowski zorganizował dla nich otrzęsiny.

Wszystkie klasy pierwsze rywalizowały ze sobą w pięciu konkurencjach. Nowi uczniowie musieli wykazać się miedzy innymi w ubijaniu białka, chwytaniu jabłek, tańczeniu oraz rysowaniu podobizny swojego wychowawcy. Najlepsza klasa otrzymała bon zwalniający z kartkówek i odpytywania
z całego tygodnia, który ufundowała Pani Dyrektor. Zwycięską klasą okazała się Ic, ale wszystkie spisały się bardzo dobrze. Gratulujemy!