Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


            6 października uczniowie klas drugich naszego liceum mieli okazję być świadkami wspaniałego koncertu w Filharmonii Lubelskiej.

Muzyka klasyczna została pokazana w bardzo przystępnej formie i została połączona z lekcją na temat sztuki baroku i klasycyzmu. Dzięki temu nasi uczniowie mogli poznać wiele ciekawych faktów, o których nie mówi się zbyt często. Jednak najważniejsze były tam doznania dźwiękowe, a te były niesamowite. Orkiestra symfoniczna Filharmonii Lubelskiej wykonała utwory takich kompozytorów jak np. Wolfgang Amadeus Mozart. Przeżycia były wyjątkowe, a każdy uczestnik tego wyjazdu na pewno już w najbliższym czasie chętniej sięgać będzie po muzykę klasyczną.

 

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.