Kontakt do administratorów: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


            27 września klasy 1e i 2e udały się do Lublina na kolejną już edycję Pokazów z fizyki.

Dla klas o tym profilu była to wspaniała okazja, by zobaczyć wiele zjawisk na własne oczy. Prawie dwie godziny doświadczeń z takich dziedzin jak: elektromagnetyzm, rezonanse, ciecze, i fizyka ludzkiego ciała. Całość dopełniły szczegółowe objaśnienia i komentarze, pracujących na UMCS-ie wykładowców, dzięki którym jeszcze chętniej przyswajaliśmy nową wiedzę. Dodatkowo, możliwość własnoręcznego wykonania jakiegoś eksperymentu jak najwięksi naukowcy, sprawiła, że wrażenia były jeszcze bardziej niesamowite. Jednak słowa nie opiszą „magii” ukazanej podczas pokazów, dlatego zachęcamy do wzięcia w nich udziału podczas przyszłych edycji.

 

Kalendarz

Warto zajrzeć

men logo

logo cke

oke logo

bip logo

Kontakt

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ul. Mickiewicza 5
21-200 Parczew
NIP: 539-104-73-03
tel. 83-355-15-77
fax. 83-354-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiarygodna szkoła

baner350x350 ws

Szkoła Dialogu

sz dial

Zmiany w planie

zmiany

Odwiedź nas!

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.