Po dwóch miesiącach wypoczynku znowu mogliśmy powitać mury naszej szkoły.

Z uśmiechem na twarzy pierwszego września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/17. Nie zapominajmy, że szkoła to nie tylko poranne wstawanie i obowiązki, ale także pogłębianie wiedzy
i rozwijanie pasji.

Po porannej Mszy Świętej zebraliśmy się na sali gdzie jak zwykle uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po motywującym przemówieniu Pani Dyrektor mogliśmy powitać nowy samorząd oraz klasy pierwsze, które dzielnie zniosły ślubowanie.

Wszystkie klasy pierwsze serdecznie witamy w naszej szkole a pozostałym uczniom życzymy owocnej pracy.